Ziskové PPC kampane

(english)

Vytváříme výkonné PPC kampaně s využitím dynamických reklam, real-time biddingu a remarketingu. Vašemu projektu zajistíme stálý přísun klientů i optimalizaci nákladů.


Zajišťujeme vytváření komplexních kampaní pro nové projekty či rozšíření stávajících. Rozumíme si s AdWords, Sklik, Etarget i Facebook Business Managerem.

Pro nové klienty jsme připravili možnost auditu a revizí stávajících kampaní. Zjistíme, zda jsou vaše kampaně správně nastavené, využívají svůj potenciál a dosahují odpovídajícího výkonu.

Průběžnou optimalizací PPC můžete uspořit značnou část nákladů nebo prostředky použít k navýšení výkonu kampaní.


Komplexní tým pro vaše PPC

Správu vašich PPC aktivit zajistí komplexní tým složený z PPC specialisty, grafika a copywritera. Všichni členové týmu ve své práci reflektují aktuální trendy a pravidelně se v dané oblasti vzdělávají. Po detailním seznámení s projektem a cíli, kterých chcete dosáhnout, společně vyvinou strategii, jejímž výstupem bude reálný růst konverzí.

 

  • Vytváříme funkční kampaně, které přináší nové klienty
  • Zajišťujeme komplexní řešení včetně souvisejících analýz a napojení na analytické nástroje
  • Kampaně pravidelně optimalizujeme pro zajištění nejlepších výsledků
  • Do kampaní plně integrujeme váš USP a komunikační styl
  • Zpracováváme doporučení pro další části marketingového mixu
  • Hlídáme veškeré náklady
  • Pravidelně zajišťujeme veškerý servis a reporting

 

Certifikovaný Google Partner

Prime&Gentle je certifikovaným Google Partnerem s garancí úrovně služeb. Pro nové kampaně AdWords zajišťujeme vstupní bonus ve formě kreditu. U ostatních forem PPC kampaní jsme připraveni poskytnout vám profesionální výsledky v souladu s našimi standardy.