Social Media Marketing

(english)

Marketing na sociálních sítích a médiích vaši značku představí statisícům až milionům lidí po celém světě a udrží s nimi kontakt. Oslovte efektivně vybrané skupiny uživatelů na základě jejich emografických údajů či chování.


Zajišťujeme komplexní správu sociálních sítí. Vytvoříme strategii s ohledem na specifika a cíle vašeho podnikání. Připravíme profesionální profil, budeme jej pravidelně obohacovat o atraktivní obsah a komunikovat s fanoušky.

Dynamické reklamy na Facebooku umožňují uživatelům připomenout produkty, které si v nedávné době prohlédli, stejně jako propagovat zboží z vašeho katalogu. Zajistíme import vašeho zboží do Business Manageru a plnohodnotný start kampaní s remarketingovým, demografickým či jiným cílením dle záměru.


Využijte potenciál sociálních sítí

Připravili jsme tým pro profesionální správu a marketing na sociálních sítích. Váš profil vytvoříme či graficky upravíme, aby byl pro zákazníky maximálně atraktivní. Zajistíme tvorbu originálního obsahu, který bude vaše fanoušky bavit. Využijeme potenciál YouTube či vašeho blogu

 

  • Zvýšení tržeb
  • Znovuoslovení zájemců o vaše zboží (remarketing)
  • Vyšší povědomí zákazníků o vaší značce
  • Vyšší pravděpodobnost opakovaného nákupu či poptání služeb
  • Snadnější komunikaci se zákazníky a řešení jejich problémů

 

Monitorujeme vaši reputaci

Každou minutu lidé přidávají na sociální sítě obsah, který může mít vliv na vaši značku. Zajistíme monitoring těchto aktivit a budeme šířit vaše dobré jméno všemi kanály, kterými to bude dávat smysl.

Marketing na sociální síti se vyplatí

Správně vytvořené cíle, marketingový plán, provázanost s ostatními marketingovými nástroji a důkladné analýzy závěrů zajistí, že se vám investice do sociálních médií vyplatí a zároveň budete moci být na svoji značku hrdí.